01.12.2022

Посестри. Часопис №36 / Стежки поміж

Це світ майже непомітних відрухів, вірш ощадний та обережний  так можна сказати про особиву творчу методу Пйотра Лямпрехта. Особлива людина пише ці особливі вірші; особлива, бо здатна на відвертість, уміє бути собою, водночас співставляючи себе із концепцією Бога, Всесвіту, Місця та Себе в цьому Місці. Про подробиці свого підходу Пйотр розповідає в інтерв'ю:«Це трохи віра в мову, віра в те, що це ще не все, що мова не знецінилася»,  зізнається поет.

 

Предславляємо також бесіду з відомим українським письменником і дослідником літератури Степаном Процюком. Мало хто в Україні настільки глибоко вивчає подробиці життя українських літераторів: його романи щоразу стають несподіваним відкриттям для читачів. Література оживає і в цей спосіб стає цікавою, ближчою  так можна окреслити рецепт його успіху. Уривок його роману – текст, невідомий широкому загалу, своєрідний ексклюзив для нашого порталу.

 

Ми продовжуємо публікувати фраменти «Дзядів» Адама Міцкевича: класична поема цьогоріч уперше виходить друком українською мовою. Про польський Романтизм говорить Анна Насіловська у статті «Романтичний перелом: Ballady i romanse». Прозову та есеїстичну частину випуску представляють тексти Василя Слапчука, Мар’яни Лелик, Ксенії Грициної, Анни Дьоміної та Олександра Бойченка.

Копіюючи фрагмент, будь ласка, долучіть цей текст:
Джерело тексту: Редакція . Стежки поміж // Посестри. Часопис. 2022. № 36

Примітки

    Loading...