Про нас

 

Часопис «Посестри. Українська і польська література» – це некомерційний українськомовний проєкт, покликаний знайомити широке коло читачів із найкращими творами української й польської літератури. Оригінальні поетичні й прозові твори та переклади, нариси, есе, наукові дослідження й літературна критика стали змістовим наповненням нашого інтернет-порталу і є у вільному доступі для всіх, хто прагне вслухатися в те, що промовляє до нього Слово. 

 

Наш часопис стартує у час немислимої російської агресії, що розгорілася кривавою війною на землях України й відлунням світанкових вибухів покотилася по всьому світу. Видобуваючи нові сенси, закодовані у слові української й польської літератур, ми прагнемо також встановлювати нові зв’язки між минулим і непростим сьогоденням, представляти досвід інтелектуалів обох культур-посестер, сприяти їхньому зближенню, взаємному пізнанню, розумінню й порозумінню.

 

Щоб створити атмосферу живого спілкування, ми публікуємо аудіо- та відеозаписи, нариси про літературу та культуру, розмови з цікавими людьми, репортажі, художні твори, записані живим голосом.

 

Сподіваємося, сторінки нашого часопису перегортатимуть і ті, хто тільки входить у світ літератури, – для них починаємо окрему рубрику ШКОЛЯРАМ. 

 

Твори, об’єднані однією тематикою, розмістимо у розділі ЦИКЛИ. 

 

Ласкаво просимо читачів до ближчого знайомства з БІОГРАФІЯМИ наших авторів та переглядом їхніх творів у ЧИТАЛЬНІ.

 

Видавцем порталу «Посестри. Українська і польська література» є Інститут Літератури у Кракові, національна культурна установа, заснована у 2019 році.

Loading...