06.10.2022

Посестри. Часопис №28 / Жовтень як місяць молитви за Україну

Католицька церква в Польщі молиться за Україну від початку російської агресії, а парафії організують конкретну допомогу біженцям і людям у потребі в Україні. Жотень традиційно є місяцем щоденної молитви на вервиці. Цього року Архієпископ краківський просить підносити молитви за справедливий мир в Україні і за процвітання Польщі:

 

«Улюблені вірні архиєпископій!

У надзвичайних обставинах нашого часу жовтень, який є часом, особливо присвяченим ушануванню Діви Марії через молитву на святій вервиці, має стати нагодою породити в серці особливі наміри й довірити їх доброму Богові.

Один із них – прохання про дар справедливого миру для наших українських  братів, змучених військовим нападом російської федерації. Іншим є бажання молитися за нашу Батьківщину в ці важкі часи, щоб її теперішнє і майбутнє будувалося в дусі любові та правди, в турботі про те спільне добро, яке ми звемо Польщею.

Тому прошу, щоб у кожній церкві та каплиці Краківської архидієцезії, за людної участі вірних, перший десяток вервиць жертвували за мир в Україні, а другий — за Найдорожчу  Вітчизну.

 

+ Марек Єдрашевський,

Архієпископ, митрополит краківський»

Копіюючи фрагмент, будь ласка, долучіть цей текст:
Джерело тексту: Редакція . Жовтень як місяць молитви за Україну // Посестри. Часопис. 2022. № 28

Примітки

    Loading...