30.06.2022

Посестри. Часопис №14 / Зустрічі з Жанною Слоньовською в Індії

11-го і 13 червня у столиці Індії відбулися дві зустрічі з письменницею Жанною Слоньовською. Польсько-українська авторка представила свою творчість в «Шанґіт Ш'ямала» та Посольстві України в Нью-Делі.

Жанна Слоньовська  авторка кількох книжок, між них успішний дебютний текст «Дім з вітражем», який виграв конкурс «Literanova» видавництва «Znak» за найкращу повість. Книжка отримала Премію Конрада, була номінована до Літературної премії «Nike», видана у Великій Британії, Франції, Німеччині, Україні. Повість також з'явилася в короткому списку британської премії «The Warwick Prize for Women in Translation». Твір виданий і в Індії. Критики визнають Жанну Слоньовську одним із найцікавіших голосів сучасної європейської літератури.

Обидві зустрічі були надзвичайно яскравими, а слухачі мали багато запитань до авторки  не лише про літературу й творчий процес, а також про напад Росії на Україну. Дискусію модерувала Маґдалена Філіпчук з Інституту Літератури. Спеціальним гостем обох зустрічей була індійська поетка Урваші Бундель, яка представила свою зворушливу поему про війну в Україні та тяжку ситуацію цивільного населення. Також були присутні посли Польщі та України в Індії разом із консулами.

Копіюючи фрагмент, будь ласка, долучіть цей текст:
Джерело тексту: Слоньовська Ж., Філіпчук М. Зустрічі з Жанною Слоньовською в Індії // Посестри. Часопис. 2022. № 14

Примітки

    Пов'язані статті

    Loading...