28.04.2022

Посестри. Часопис №5 / У ритмі українського танцю! Святкуймо «Міжнародний день танцю – 2022» разом!

У ритмі українського танцю!

Святкуймо «Міжнародний день танцю – 2022» разом!

Театральний Інститут у Варшаві запрошує до участі в надзвичайній мистецькій події – «Міжнародному дні танцю – 2022». Свято відбуватиметься з 28 до 30 квітня. Його програма широка й цікава: безплатні танцювальні майстеркласи для дітей, які проводитимуть професійні хореографи й тренери найбільшої української школи сучасного танцю «TotemDanceSchool», конференційні дискусії та показ хореографічних робіт студентів та випускників освітніх закладів, що навчають танцю.  

Цьогорічне відзначення Міжнародного дня танцю присвячене українсько-польській єдності у непрості часи війни. Триденну програму створено в тісній співпраці діячів, які займаються танцем в Україні і Польщі. Обмінюючись танцем у майстеркласах, виставах, кінопоказах та обговореннях, ми знаходимо своїх і зміцнюємо нашу стійкість до викликів нової історичної реальності.

Барвистою сторінкою заходу будуть майстеркласи для дітей, віком від 6 до 14 років. З 28 до 30 квітня професійні хореографи та викладачі найбільшої української школи сучасного танцю «TotemDanceSchool» проведуть безкоштовні ігрові майстерні для дітей просто неба – на зеленій галявині Театрального Інституту.

На вас чекають 3 дні творчої активності: разом ми будемо фантазувати, гратися й рухатись, досліджувати світ і мріяти. А наприкінці кожного із занять створимо й покажемо свій танець глядачам.

Натомість на конференційній дискусії  спілкуватимемося про наш спільний досвід і про те, що нового відбувається в українському танці, про те, що ми вже створили разом і що можемо зробити в Україні, Польщі, Європі та у всьому світі в майбутньому. До участі ми запросили польських та українських дослідників, теоретиків і хореографів, які мають міцні зв’язки з танцювальним колом обох народів.

 

 

 

 

 

 

Копіюючи фрагмент, будь ласка, долучіть цей текст:
Джерело тексту: Редакція . У ритмі українського танцю! Святкуймо «Міжнародний день танцю – 2022» разом! // Посестри. Часопис. 2022. № 5

Примітки

    Loading...