28.03.2022

Технічно-гуманітарна академія у Бельсько-Бялій запрошує студентів з України

Технічно-гуманітарна академія у Бельсько-Бялій запрошує студентів з України

Згідно з законом, який набрав чинності 12 березня ц. р., вищі навчальні заклади Польщі зобов’язані надати студентам, біженцям з України, можливість здобувати вищу освіту. Державний вищий навчальний заклад «Технічно-гуманітарна академія» розробив інформаційний пакет та порядок дій для українських студентів, що змушені призупинити навчання у себе на батьківщині й мають намір навчатися у Бельсько-Бялій.

 

Польська філологія у Технічно-гуманітарній академії – інформація для кандидатів з України

Інформуємо потенційних кандидатів з України про можливість розпочати навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» та/або освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр» за напрямком «Польська філологія» в Технічно-гуманітарній академії у Бельсько-Бялій; спеціальності «учитель»,«планування комунікації» й «громадянська журналістика» (вибір цієї спеціальності з 2023 / 2024 н.р., після першого курсу). Охоче приймемо кожного, хто цікавиться культурою Польщі і прагне навчатися за полоністичною спеціальністю. Студенти отримують місця в гуртожитку й стипендію. В університеті панує тепла, приязна атмосфера, а в самому місті до початку війни жили й працювали українці. В університеті можна також пройти курс польської мови (підготовчий для вступу на навчання в академії за різними спеціальностями чи мовний курс під час самого навчання).

проф. Міхал Копчик, завідувач кафедри полоністики Технічно-гуманітарної академії.

 

Інформація для студентів, яким довелося припинити навчання в Україні

Студенти, які змушені припинити навчання в Україні і прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року, можуть продовжувати навчання в державному вищому навчальному закладі у Бельсько-Бялій (Технічно-гуманітарна академія):

Особи, які володіють польською мовою  й нададуть  документи до 31 березня 2022 року, мають можливість приєднатися до навчання в поточному навчальному 2021/2022  року.

Для осіб, які не володіють польською мовою, буде організовано інтенсивний мовний курс перед початком навчання в нашому університеті в наступному 2022/2023 навчальному році.

Усіх зацікавлених просимо повідомити за адресою: admissions@ath.bielsko.pl   й отримати анкету для заповнення.

Надсилання кандидатом анкети не є підтвердженням прийняття студента на навчання в університет – кожне прохання розглядатиметься окремо.

Необхідно також приготувати такі документи:

  • паспорт,
  • інформація про дату перетину польського кордону,
  • підтвердження статусу студента вищого навчального закладу України.

Особи, які станом на 24 лютого 2022 року були студентами України й не мають документів, що підтверджують їхню освіту, терміни навчання й заліки, теж мають можливість подати заяву на переведення до Університету в Бельсько-Бялій (Технічно-гуманітарна академія) з наступного навчального  2022/2023 року на умовах, визначених положенням про навчання й  перевірку здобутих раніше знань.

Копіюючи фрагмент, будь ласка, долучіть цей текст:
Джерело тексту: Редакція . Технічно-гуманітарна академія у Бельсько-Бялій запрошує студентів з України // Читальня, posestry.eu, 2022

Примітки

    Loading...