28.03.2022

Технічно-гуманітарна академія у Бельсько-Бялій запрошує студентів з України

Технічно-гуманітарна академія у Бельсько-Бялій запрошує студентів з України

Згідно з законом, який набрав чинності 12 березня ц. р., вищі навчальні заклади Польщі зобов’язані надати студентам, біженцям з України, можливість здобувати вищу освіту. Державний вищий навчальний заклад «Технічно-гуманітарна академія» розробив інформаційний пакет та порядок дій для українських студентів, що змушені призупинити навчання у себе на батьківщині й мають намір навчатися у Бельсько-Бялій.

 

Польська філологія у Технічно-гуманітарній академії – інформація для кандидатів з України

Інформуємо потенційних кандидатів з України про можливість розпочати навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» та/або освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр» за напрямком «Польська філологія» в Технічно-гуманітарній академії у Бельсько-Бялій; спеціальності «учитель»,«планування комунікації» й «громадянська журналістика» (вибір цієї спеціальності з 2023 / 2024 н.р., після першого курсу). Охоче приймемо кожного, хто цікавиться культурою Польщі і прагне навчатися за полоністичною спеціальністю. Студенти отримують місця в гуртожитку й стипендію. В університеті панує тепла, приязна атмосфера, а в самому місті до початку війни жили й працювали українці. В університеті можна також пройти курс польської мови (підготовчий для вступу на навчання в академії за різними спеціальностями чи мовний курс під час самого навчання).

проф. Міхал Копчик, завідувач кафедри полоністики Технічно-гуманітарної академії.

 

Інформація для студентів, яким довелося припинити навчання в Україні

Студенти, які змушені припинити навчання в Україні і прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року, можуть продовжувати навчання в державному вищому навчальному закладі у Бельсько-Бялій (Технічно-гуманітарна академія):

Особи, які володіють польською мовою  й нададуть  документи до 31 березня 2022 року, мають можливість приєднатися до навчання в поточному навчальному 2021/2022  року.

Для осіб, які не володіють польською мовою, буде організовано інтенсивний мовний курс перед початком навчання в нашому університеті в наступному 2022/2023 навчальному році.

Усіх зацікавлених просимо повідомити за адресою: admissions@ath.bielsko.pl   й отримати анкету для заповнення.

Надсилання кандидатом анкети не є підтвердженням прийняття студента на навчання в університет – кожне прохання розглядатиметься окремо.

Необхідно також приготувати такі документи:

  • паспорт,
  • інформація про дату перетину польського кордону,
  • підтвердження статусу студента вищого навчального закладу України.

Особи, які станом на 24 лютого 2022 року були студентами України й не мають документів, що підтверджують їхню освіту, терміни навчання й заліки, теж мають можливість подати заяву на переведення до Університету в Бельсько-Бялій (Технічно-гуманітарна академія) з наступного навчального  2022/2023 року на умовах, визначених положенням про навчання й  перевірку здобутих раніше знань.

Копіюючи фрагмент, будь ласка, долучіть цей текст:
Джерело тексту: Редакція . Технічно-гуманітарна академія у Бельсько-Бялій запрошує студентів з України // Читальня, posestry.eu, 2022

Примітки

    Пов'язані статті

    Часопис української та польської літератури «Посестри» як нова культурна ініціатива

    Часопис, який виходить щотижня, починаючи з 24 березня 2022-го, є справжнім літописом історії й культури українського воєнного простору 2022–2023 років. Бо хоч тематичне коло надрукованих за цей рік творів різнобарвне, найактуальнішою темою, що просочилася в художні тексти, була тема війни. Не вдалося б у цьому невеличкому огляді згадати всіх, хто з’явився в журналі, але серед них були Ігор Калинець, Оксана Забужко, Маріанна Кіяновська, Олександр Ірванець, Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Іван Андрусяк, Тарас Прохасько, Степан Процюк, Олександр Бойченко, Василь Махно, Василь Слапчук, Галина Крук, Андрій Любка, Наталка Білоцерківець, Андрій Чапай, Мірек Боднар, Андрій Бондар, В’ячеслав Левицький, Наталія Бельченко, Дмитро Лазуткін, Катерина Калитко, Лесик Панасюк, Олег Коцарев, Володимир Рафєєнко, Анатолій Дністровий, Антон Марчинський та багато інших.
    Читати повністю
    Loading...