Читальня / Надія Мороз-Ольшанська

Надія Мороз-Ольшаньска (нар. у 1991 в Івано-Франківську, Україна) — менеджер культури, викладач Ягеллонського університету. Громадський діяч, режисер, журналіст. Президент Фундації Масових Видовищ (Краків). 

В 2012 році закінчила Полтавський державний педагогічний університет за спеціальністю “Англійська мова та література”, в 2012-м — режисерський факультет Кримського  університету культури, мистецтва та туризму, в 2014-м — магістратуру Краківської академії ім. А. Ф. Моджевського (спеціалізація “Міжнародні зв'язки”), в 2016-м — Академію Ignatianum в Кракові — як культуролог. Навчалася в аспірантурі Ягеллонського університету за спеціальністю “Культурна дипломатія”.

Учасник та модератор зустрічей та семінарів Платформи співпраці з інтеграції (Варшава, Польща). Засновник і керівник Міжнародного фестивалю українського театру “Схід-Захід”. Координатор цілого ряду проектів, організованих і проведених в Кракові, наприклад, показів українських фільмів, зустрічей з української літературою “ЧитаєМО”, Арт-Пікніку та ін.

У 2019 та 2020 роках була номінована на нагороду Посла Мультикультурності Міста Кракова.

 

Інтернет-посилання

  • Міжнародний Фестиваль Українського театру “Схід-Захід”. 

Схід – Захід (фестиваль) — Вікіпедія (wikipedia.org)

  • Надія Мороз-Ольшаньска про “родзинки” цьогорічного Міжнародного фестивалю українського театру “Схід-Захід”.

Надія Мороз-Ольшанська про «родзинки» цьогорічного Міжнародного фестивалю українського театру «Схід-Захід» у Кракові - UAinKrakow.pl

  • У Кракові відкриється кав'ярня з українськими книжками.

У Кракові відкриється кав'ярня з українськими книжками - Інтернет-видання "Час-Дій" (chasdiy.org)

Читати даліЗгорнути
Loading...